Faytoncuların düellosunda kan aktı

Edirne’de aralarında husumet bulunan iki faytoncu, birbirlerine tabancalarla ateş açtı. Olayda yaralanan iki kişi hastanede tedaviye alındı.

Edirne’nin Karaağaç Mahallesi, Lozan Caddesi üzerindeki Belediye Protokol Evi önünde turistik gezi yaptıran fayton sahipleri İ.Y. ve S.U., arasında tartışma çıktı. Daha önceden aralarında husumet bulunduğunu belirtilen faytoncuların tartışması kısa sürede kavgaya dönüştü.

FAYTONUYLA KAÇTI

Kavgada üzerlerindeki tabancaları çekip birbirlerine ateş eden İ.Y. ve S.U. yaralandı. Karın bölgesi ve bacağına isabet eden kurşunlarla yaralanan  İ.Y., faytonu ile birlikte olay yerinden kaçtı.

Olay üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Omzuna isabet eden kurşunla yaralanan S.U., sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

YAKINLARININ YANINDA BULUNDU

Yaralı halde olay yerinden kaçıp Çavuşbey Mahallesi’ndeki yakınlarının yanına gittiği belirlenen İ.Y., de polis tarafından bulundu. İ.Y. de ambulansla Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alındı. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x