Vivo Pad 3 Pro uygun fiyata güçlü tablet nasıl olur gösteriyor! Hodri meydan!

Çin pazarı için Vivo’nun Vivo Pad 3 serisi amiral gemisi tabletler üzerinde çalıştığı söylentileri dolaşıyor. Standart modelin, henüz resmi olarak duyurulmamış olan Snapdragon 8s Gen 3 yonga setini barındıracağı belirtiliyor. Diğer yandan, Pad 3 Pro’nun ise Dimensity 9300 yonga setine sahip dünyanın ilk tablet olacağı öne sürülüyor.

Standart modelin yonga seti henüz resmi olarak tanıtılmadığı için, bu modelin biraz daha geç piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Pro versiyonunun ise, Mart ayının son haftasında Çin’de Vivo X Fold 3 serisi katlanabilir telefonlarla birlikte tanıtılması bekleniyor. Geçen hafta, bazı önemli özelliklerini sızdıran duyumcu, cihazın batarya kapasitesini açıklamamıştı. Ancak bugün, duyumcu yeni bir paylaşımda bulunarak Pad 3 Pro’nun batarya kapasitesini ve diğer özelliklerini tekrar gündeme getirdi.

Vivo Pad 3 Pro uygun fiyata güçlü tablet nasıl olur gösteriyor! Hodri meydan!

Vivo Pad 3 Pro‘nun, 11,500mAh kapasiteli bir batarya ile gelmesi ve 80W hızlı şarj desteğine sahip olması bekleniyor. Cihazın ön yüzünde, 3096 x 2064 piksel çözünürlüğe ve 144Hz’e kadar yenileme hızına sahip 12.95 inçlik bir LCD ekran bulunacak.

Dimensity 9300 yonga seti ile güçlendirilen tabletin, 16 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanına sahip olması öngörülüyor. Cihazın, Android 14 tabanlı OriginOS for Pad işletim sistemi ile gelmesi ve diğer Vivo cihazlarla sorunsuz bir bağlantı deneyimi sunması bekleniyor. Ayrıca, tabletin mobil ağ üzerinden arama yapma ve mesajlaşma özelliklerine sahip olacağı belirtiliyor.

Vivo Pad 3 Pro‘nun arka panelinde 13 megapiksel, ön yüzünde ise 8 megapiksel bir kamera bulunması muhtemel. Bugünkü sızıntıda, Vivo Pad Air’in bir görüntüsü de paylaşıldı ancak bu cihaz Pad 3 Pro değil, 2023’te piyasaya sürülen bir model.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x