Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Burhaniye Merkez Pazar yerini ziyaret etti

Pazarcı esnafına hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Deveciler, Burhaniye için çalışmaya ve üretmeye hız kesmeden ve ara vermeden devam ettiklerini vurguladı.

Burhaniye Merkez pazar yerini ziyaret eden Başkan Deveciler ve ekibi hem tezgâh açan esnafla hem de alışveriş yapan ilçe sakinleriyle yakından ilgilendi. Esnafa hayırlı işler ve bol kazançlar dileyen Başkan Deveciler, mahallelerin ihtiyaçlarına göre esnafın daha nezih bir ortamda hizmet etmesi ve vatandaşların daha rahat alışveriş yapmaları için modern pazar yerleri yapacaklarına da dikkat çekti.

Burhaniye için çalışmaya ve üretmeye hız kesmeden devam ettiklerinin altını çizen Başkan Deveciler, “Esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya gelip bizlerden isteklerini ve önerilerini en iyi şekilde öğreniyoruz. Burhaniye Belediyesi olarak ilçemizin her alanında olmaya güzide ilçemizin her alanına dokunmaya gayret ediyoruz. Nerede hemşehrimiz var ise biz orada olmalıyız, yapmakla mükellef olduğumuz asli işlerimizi her geçen gün daha iyisini ve daha fazlasını nasıl yapabiliriz arayışı içerisindeyiz. Asla yapılanları yeterli saymadan, hep daha fazlası ve daha iyisi diyerek kendimize yeni hedefler çiziyor, yeni projeler hazırlıyoruz. Yaşadığımız çevrenin; bizlere büyüklerimizden aldığımız ve çocuklarımıza miras olarak bırakacağımız en önemli varlığımız olduğunun şuuru içerisindeyiz. Sadece bilindik belediyecilik hizmetleri yapmakla kalmıyor, yenilikçi bir anlayış ile kaynaklarımızı iyi kullanarak ilçe sakinlerimize standartları yüksek hizmetler sunuyoruz. Hedefimiz, mahallelerimizin bütün ihtiyaçlarını gidermek ve mahallelerimizi çağa uygun bir şekilde yenileyip Burhaniye’mize, yakışır bir şekilde hizmet verecek duruma getirmektir” ifadelerini kullandı.

Pazar esnafı ve vatandaşlar ise hizmetlerden dolayı Başkan Deveciler ve ekibine teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x