Aytaç Kara’dan Galatasaray maçı açıklaması: İftiralar, yalanlar atabiliyorlar

Süper Lig’de bu sezon başarılı bir performans sergileyen Kasımpaşalı futbolcu Aytaç Kara, Galatasaray maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Haber Global’e konuşan Aytaç Kara, eski takımına karşı oynayacağı maça ilişkin şunları söyledi:

“O DUYGULAR SAHA İÇİNDE KALMIYOR”

“Pazar günü eski takımın Galatasaray’a maça çıkma sende nasıl bir his uyandırıyor?” sorusu üzerine Kara, “Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra birkaç maça çıkmıştım zaten. Tabii ki de artık oynadığınız takım sizin her şeyiniz oluyor. Kasımpaşa’da da ben çok güzel günler geçirip Galatasaray’a gitmiştim tekrardan kaldığım yerden devam ediyorum. Ekstra bir hissim yok. Her maça nasıl zorlu bir şekilde hazırlanıyorsak yine aynı şekilde hazırlanacağız. O duygular artık profesyonel olduğunuz için saha içinde kalmıyor. Sadece zorlu bir maça çıkacağımızı biliyorum.” dedi.

“İFTİRALAR, YALANLAR ATABİLİYORLAR”

“Galatasaray’a karşı oynayacaksın velev ki kötü bir performans sergilediğin halde kalbiyle aklı çelişiyor vs. böyle söylemler oluyor. Sence bu ne kadar doğru?” sorusuna ise Aytaç Kara, “Asla öyle bir şey olamaz. Hiçbir futbolcu böyle bir şey düşünemez. Çünkü her zaman oynadığı takımı, kendi performansını bir üst seviyeye çıkarmak ister. Bu oynadığı büyük takımlara karşı daha çok ön planda olur. Futbolcu da bunun bilincindedir. Artık sosyal medya gerçekten o kadar kötü yönetiliyor ki bu tarz durumlarda insanlar ailesini, arkadaşlarını düşünmeksizin iftiralar, yalanlar atabiliyorlar. Çok kötü bir durum bu. İnşallah bu da düzelir mi bilmem ama düzelir diye düşünüyorum.” fadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x